Coraz większy wybór nowomodnych dronów oraz akcesoriów do kamer Gopro

Obecnie na rynku pojawia się coraz większy wybór nowoczesnych dronów. Niektóre z nich ze względu na swoje bardzo wysokie parametry i wspaniały, pomysłowy design zasługują na szczególną uwagę. Do takich niewątpliwie należy DJI Inspire 1, o którym śmiało można rzec, iż zachwyca każdą swoją częścią.

do nabycia na gohero.pl
Author: DFShutterbug
Source: http://www.flickr.com
Dron (serwis internetowy) ten posiada niezwykle bogate zaplecze techniczne i znakomite wyposażenie. Proponuje stabilizację lotu, posiada wkomponowany GPS, automatyczne startowanie i lądowanie bądź telemetrię lotu. Bezspornie jest to jeden z najlepszych i zarazem najbardziej współczesnych dronów na nowoczesnym rynku. Na wyjątkową uwagę zasługuje także kamera z trzyosiowym stabilizatorem obrazu, które zdoła utrwalić materiały posiadające rozdzielczość 4K. Kamera ta zdoła robić zdjęcia niezmiernie wysokiej jakości, na domiar tego istnieje możliwość jej obrócenia o 360 stopni. Zdołamy również dobrać preferencje nagrywania. Dron DJI Inspire 1 ma faktycznie ogromnie wyśmienite parametry, co naturalnie przedkłada się na jego cenę. Nie ma co ukrywać - za tego współczesnego drona zapłacimy dość dużo. Niemniej jednak biorąc pod uwagę idealną jakość, dobre parametry oraz gustowny, nowomodny design - kupno drona DJI Inspire 1 istotnie się opłaca.gimbal do gopro
Author: Dave Dugdale
Source: http://www.flickr.com
Kupując drona, należałoby zapoznać się z ofertą akcesoriów, jakie także okażą się dla nas użyteczne, na przykład współczesnych kamer i aparatów. Największą renomą cieszą się teraz współczesne kamery oraz aparaty Gopro Hero. To świetne urządzenia cechujące się fenomenalną wydajnością oraz nadzwyczaj dobrymi parametrami użytkowymi. Pożytecznym urządzeniem zapewne okaże się fachowy gimbal do gopro, jaki cechuje się dobrym wykonaniem i niezwykle wysoką jakością. Możesz go znaleźć m.in. tutaj: http://www.gohero.pl/fy-g4-3d-gimbal. Ma idealnej jakości silniki i specjalizowany kontroler ofiarowany do kamer gopro.