Czy namyślaliśmy się jakie atrakcje na imprezy firmowe musimy wyszukać?

Coraz częściej zjawia się wspaniała zabawa. Jeszcze całkiem niedawno imprezy firmowe, które powinny pomóc integracji między podwładnymi działy się w ten sposób, że siadali oni przy stołach, jedli, pili, rozmawiali, a ponieważ wszystko było w nieograniczonych ilościach, to dosyć często przychodziło do bezmyślnego upijania się, a z integracji praktycznie mało wychodziło.

show na trampolinach
Author: David Carroll
Source: http://www.flickr.com
Na szczęście takie podejście powoli się odmienia, a prezesi stawiają na imprezę integracyjną, na której poza pysznym jedzeniem oraz (Navy Blue Drukarnia-wejdź... to łącze) piciem, można też potańczyć, a nawet sprawdzić się w różnych zawodach, w których udział biorą pracownicy rozdzieleni na drużyny. Właśnie takie zabawy sprzyjają lepszej integracji, poznaniu się nawzajem oraz także poznaniu mocnych oraz słabych stron współpracowników. Lecz jak to wszystko zorganizować, aby takie konkurencje okazały się trafione?

Atrakcje na imprezy firmowe powinny mieć właściwy poziom

Jeżeli na naszej imprezie integracyjnej powinny być jakieś zawody oraz (więcej info) różne zadania do wykonania, to muszą one być na odpowiednim poziomie. Nie mogą być zbyt proste, bo nie pozwolą uchwycić zalet partnerów, lecz nie mogą być nazbyt ciężkie, by nie zniechęciły do radosnej zabawy, a przede wszystkim powinny dawać wiele zadowolenia. Dlatego najlepiej robimy jeśli zezwolimy, by atrakcje na imprezy firmowe zostały przyszykowane przez firmę, która zajmuje się tym zawodowo oraz która właściwie zaznaczy, co ma tutaj szansę się spisać. Jedynie wtedy możemy posiadać pewność, że wszystko będzie się działo na właściwym poziomie, a nasi podwładni będą usatysfakcjonowani z takiej organizacji czasu i przyjemnie będą ją wspominać. Przez to właśnie należy zadbać o to, by każdy z podwładnych wyszukał coś dla siebie.

Sprawdźmy co mogą przygotować

Chcąc mieć pewność, że te atrakcje (www.braciakleczek.pl/offers.html) będą zróżnicowane oraz na właściwym poziomie, powinniśmy zobaczyć propozycję przedsiębiorstw, które je przygotowują. Trzeba sprawdzić, co robili podczas kolejnych wyjazdów integracyjnych, ponieważ tylko wtenczas zdobędziemy pewność, że naprawdę świetnie zaznaczą co zrobią oraz każda ze stron będzie usatysfakcjonowana z takiego rozwiązania.