Dreamfields, big bang empire robią się coraz mocniej popularne

W dzisiejszych czasach sporo osób gra w różne gry. A tych jest bardzo dużo. Ludzie poszukują gier, które mogą ich zaskoczyć, wciągną zupełnie. Niektóre gry bywają spokojne a część jest szalona i nigdy nie mamy pojęcia, co się wydarzy. Oczywiście po pewnym czasie gra może nas nudzić, ale wtedy na pewno pojawi się już następna częśćalbo podobna gra, która znowu okaże się dla nas najlepsza.


gry na Xbox One
Author: Craighton Miller
Source: http://www.flickr.com
Ciekawą grą dla części młodych graczy jest na sto procent dreamfields. Jest to gra, która może przypominać część istniejących gier, ale i tak wielu graczy stawia właśnie na nią. To całkiem odmienny świat, który pozwala oderwać się od zwykłych problemów. Zadaniem gracza jest ożywienie pastwisk, spotyka interesujące postaci i do tego jeszcze grafika jest niesamowicie przyjemna. Można zagrać w tę grę na wszystkich przeglądarkach. Nie musimy się niczym przejmować w tym aspekcie. Warto, więc skorzystać z takich możliwości, jeśli nie chcemy płacić za gry, bo kupno gry to przeważnie pieniądze i trzeba upewnić się, czy gra będzie kompatybilna z naszym komputerem. A tak, przy grze dreamfields wystarczy włączyć komputer, połączyć się z Internetem i zacząć grać. Sprawdź: http://www.wcograc.pl/big-bang-empire.

Gra dla starszych graczy

Jest wiele gier, które dają możliwość, by grać w nie w sieci. To sprawia, że nie musimy za nie płacić. A to sprawia, że te gry są coraz bardziej popularne. Poza tym sporo osób stawia na gry dla osób powyżej 16 roku życia, bo wiadomo, że będą ciekawsze. Do takich możemy zaliczyć między innymi grę big bang empire. Jest to gra o zabarwieniu erotycznym. Fabuła kręci się wokół stworzenia ciekawej postaci, która ma stać się gwiazdą w erotycznym świecie pełnym czerwonych latarń, pluszów i wszystkich innych akcesoriów, które kojarzone są z seks zabawą. Gra jest stworzona w dość ironiczny sposób, więc jeżeli liczymy na jakąś poważną grafikę, to tak naprawdę nie w tym kierunku poszli twórcy. Więcej tutaj: http://wcograc.pl/dreamfields.


Gra Grand Theft Auto 5
Author: agito.pl
Source: agito.pl
To raczej gra , która pozwala się pośmiać i zrelaksować, więc dobrze ją sprawdzić. Może damy radę rozkręcić klub ze striptizem i uda nam się kupić dużo ciekawych ciuszków i innych gadżetów. Główny bohater, czyli my może również bawić się w produkcję erotycznych filmów, co też okazuje się ciekawym wątkiem w grze, jednak żeby opisać wszystkie opcje najsensowniej samodzielnie w nią zagrać i określić, czy to gra dla nas czy nie.