Fantastyczny lot dronu, przepiękne filmy i fotografie gwarantuje niewielkie urządzenie DJI Phanton z łatwą obsługą sterowania

To najlepszy tak drobny, z wieloma wirnikami quadrocopter, pionowego wznoszenia firmy DJI, stosowanym do filmowania z powietrza. Zawiera o wiele powiększoną baterią oraz wytrzymałość na czynniki atmosferyczne. Oprócz ciekawego wyglądu, dron ma wbudowany system autopilota Naza-M oraz GPS, umożliwiający na solidną oraz dokładną charakterystykę kierowania lotem.

Dron
Author: Diriye Amey
Source: http://www.flickr.com
Quadrocopter ma dedykowany kontroler R/C. Parametry ruchu oraz jego aplikacja zostały zaprogramowane, skonfigurowane oraz zharmonizowane przez konstruktorów DJI, wobec tego DJI Phantom jest gotowy do zapoczątkowania lotu od razu po zakupie przez klienta. Prostota i jasność obsługi, najnowsza technologia czy też wytrzymałość lotu sprawiają, że kręcenie filmu z powietrza stanie się przyjemnością - dowiedz się więcej na stronie.

Quadrocopter jest przede wszystkim bezproblemowym urządzeniem do sterowania lotem. Poza tym jest bardzo lekki, bo ma zalewie 1 kilo. Zaś za sprawą małych rozmiarów jest prosty w ustawianiu oraz przygotowaniu do lotu, a także w transporcie, ponieważ wolno go wozić w walizce specjalnie przygotowanej i przewidzianej do tego gatunku dronu. Zaopatrzony w zaawansowaną kamerę GoPro HERO zezwoli dostać wspaniały obraz z lotu ptaka - polecana strona www.GoPro HERO to aparat stworzona do sportów wyczynowych, dlatego jest nadzwyczaj trwała, pewna czy odporna na wszelkie warunki pogodowe. Posiada także wodoodporną obudowę. DJI Phantom posiada system GPS, jaki umożliwia zatrzymać dron w powietrzu, a też w przypadku utraty sygnału z pilotem R/C, na bezobsługowy powrót na miejsce początku startu. Multikopter ma baterie o mocy 5200 mAh, co umożliwia na 25 minut niesamowitego lotu. Bateria ta ma także wskaźnik naładowania, co ułatwia opracowanie lotu. Quadrocopter został stworzony z wykorzystaniem najnowszej technologii.