Jak urozmaicić swoje życie w stałym związku?

Wcześniej czy później bardzo wiele par przechodzi fazę, kiedy życie małżeńskie okazuje się bardzo monotonne. Wszelkiego typu rzeczy, jakie dotychczas były dla nas tak bardzo podniecające, kiedy działo się to spontanicznie, teraz okazują się nudne i powtarzalne. Kiedy zauważasz, iż uprawiacie seks stale w takich samych pozycjach i miejscach, trzeba pomyśleć, co da się zrobić, żeby dodać nieco pikanterii podczas zabaw.
Całująca się para
Author: Jason Corey
Source: http://www.flickr.com
Specjaliści twierdzą, iż pary, które eksperymentują z nowymi pozycjami, miejscami oraz gadżetami są nieustannie usatysfakcjonowane i są w stanie przez znacznie dłuższy czas utrzymać fascynację sobą nawzajem. Niewłaściwe relacje partnerskie czasami mogą doprowadzić do niezwykle poważnych kłopotów pomiędzy dwójką ludzi. Niekiedy może wkraść się nuda, a razem z nią żal, ciągłe obarczanie się winą za nieudane pożycie. Warto więc zadbać o swoje przyjemności, a przy okazji o dobro wspólnych, wzajemnych relacji. Możemy to zrobić np. znajdując nowe formy na urozmaicenie w sypialni.

Ciekawe urozmaicenie mogą stanowić zabawki erotyczne jak kulki analne. Jest ich bardzo wiele na naszym rynku. Jeśli wolisz nie odwiedzać osobiście tradycyjnych sklepów, możesz odwiedzić sklepy internetowe, które dysponują rzeczywiście znacznym asortymentem. Zabawki erotyczne wcale nie muszą symbolizować jakiejś perwersji. Wybór w sklepach tego rodzaju najczęściej jest niezwykle urozmaicony, w związku z tym bez wątpienia każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

Sporo pikanterii do sypialni może wprowadzić także seksi bielizna damska. Także w tym przypadku mamy niemało możliwości do wyboru: zaczynając od tych najbardziej delikatnych, kończąc na tych najbardziej ekstrawaganckich.Niekiedy przyczyną zaniku namiętności w związku okazuje się fakt, iż każda z osób preferuje w łóżku inne aktywności. Czasami kobieta chciałaby, żeby jej partner poświęcił nieco więcej czasu na całowanie. W innym przypadku to mężczyźnie brakuje nieco bardziej intensywnych bodźców niż seksi gorsety. Kłopotów może być wiele, a rozwiązaniem okazuje się właściwa komunikacja w związku. Niekiedy powinniśmy od razu wyłożyć wszystkie karty na stół. Dzięki poważnej rozmowie można razem spróbować naprawić wspólne relacje.