Jakie w największym stopniu atrakcyjne odmiany reklamy zewnętrznej zdołamy w dzisiejszych czasach dostrzec?

Reklama zewnętrzna jest niezwykle popularną formą reklamy, na którą decyduje się teraz większość dochodowych i renomowanych przedsiębiorstw i firm. Rzecz jasna pojęcie to jest bardzo wielkie, obejmuje bowiem multum różnych typów reklamy zewnętrznej, z jaką stykamy się każdorazowo po wyjściu z domu.
Do bardzo modnej i w wielu przypadkach stosowanej formy reklamy (sprawdź także) zewnętrznej
telebim
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
przynależą między innymi telebimy - reklama piotr i paweł leszno. Telebimy to niezmiernie duże ekrany led, które zdołamy spotkać w głównych miejscach miasta, czyli wszędzie tam gdzie kręci się niemało ludzi. Również przy ruchliwych ulicach oraz autostradach nie da się nie ujrzeć różnorodnych telebimów. Jest to świetna forma reklamy zewnętrznej, ponieważ przyciąga ona spojrzenia wielu osób, poza tym jest ona dostrzegalna nawet w trudnych warunkach i z dużej odległości, wskutek tego reklam przekazywanych na telebimach nie można przeoczyć. Nawet w ciągu nocy telebimy nadają tak jasne światło, że wolno z łatwością dostrzec każdą wyświetlaną na nich reklamę.

Innym typem reklamy zewnętrznej, niezmiernie zresztą podobnej do telebimów, są banery (daily motion) i billboardy reklamowe. Nie ujawniają one jednak reklam (http://ideamo.pl/) jak to jest w przypadku telebimów, za to wolno na nich ulokować ogromne plakaty reklamujące dowolny towar bądź też usługę. Takie banery także cechują się ogromną wielkością, zaś w nocy niezmiernie często są podświetlone szczególnymi diodami (na przykład od góry lub od dołu), dzięki czemu reklama ta jest też widzialna o wszelkiej porze.Aczkolwiek banery reklamowe naturalnie nie przyciągają aż tak wielkiej uwagi jak właśnie telebimy. Intrygującą i skuteczną formą reklamy zewnętrznej jest także reklama ruchoma. Są to wszelkie informacje reklamowe, jakie znajdują się na środkach lokomocji, nierzadko widzimy je nadrukowane na autobusach czy samochodach firmowych. Reklamy takie mają tę zaletę, iż nie znajdują się nieprzerwanie w jednym oraz tym samym miejscu, dzięki czemu mogą trafić do ludzi w wielu różnych rejonach miasta.