Jakim autem pojechać do ślubu?

Limuzyna
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Obecnie samochód stał się nieodłącznym elementem życia. Gwarantuje szybką oraz wygodną podróż. Osoby, które mają auta są w stanie podjąć pracę w poza miejscem zamieszkania. Auta są również potrzebne osobom, które wiele podróżują w czasie wyjazdów służbowych. Każdemu może się jednak zdarzyć sytuacja w której, jego pojazd odmówi posłuszeństwa.

prorent
Zacznijmy może od tego, w jaki sposób się do Krakowa da dostać? Otóż, można dojechać samochodem- Kraków jest świetnie skomunikowany z większością południowych województw autostradą A4. Posiada także liczne połączenia kolejowe, w tym międzynarodowe. Ma również lotnisko, obecnie rozbudowywane, dzięki któremu ma stałe połączenia lotnicze z 40 miastami. Należy, po przybyciu do Krakowa zorganizować sobie interesujący nas środek transportu. Bez wątpienia najmniej kosztowną opcją poruszania się po mieście jest komunikacja miejska i podmiejska.

Jednak jest ciekawsza i bardziej wszechstronna możliwość- wynajęcie auta w Krakowie (http://prorent.com.pl/wypozyczalnia-samochodow-krakow). Pozwoli nam na większą niezależność w zwiedzaniu miasta, pozwoli również zwiedzić więcej, bez spędzania pół dnia na przystanku autobusowym czekając na przesiadki.
Limuzyna
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Po romantycznych zaręczynach i obwieszczeniu owej nowiny rodzinie oraz przyjaciołom, przed parą narzeczonych stoi iście słoniowe przedsięwzięcie. Na początek trzeba zgrać wolne terminy, którymi dysponuje parafia, i czy data ta znajdzie pokrycie z dostępnym terminem sali na wesele oraz zespołu muzycznego. Kiedy takowe terminy się zbiegną wówczas można wyznaczyć dzień, w którym odbędzie się uroczystość.

A to dopiero początek – pozostało jeszcze milion rzeczy do zarezerwowania. Dużo osób, które żyją w dużym mieście, nie chcą mieć wozu, bo co dzień przemieszczają się MPK. Krajowe miasta, a najbardziej stolica Dolnego Śląską, słyną z ogromnych korków. To jasne, że podczas powolnej podróży po ulicach miasta spala się więcej płynów pędnych. Z tego powodu auto staje się praktyczne tylko, kiedy w planach jest wycieczka za miasto.

Świetnym pomysłem jest chociażby urlop w trasie. Jeżeli prowadzisz własny pojazd, niezależnie decydujesz o następnych okolicach do odwiedzenia. Po końcu wczasów zwracasz pojazd firmie, nie martwiąc się więcej o jego funkcjonowanie. A jest co zobaczyć- najistotniejszy punkt każdego programu zwiedzania miasta to z całą pewnością zamek na Wawelu- położony na lewym brzegu Wisły, siedziba wielu królów polskich, obiekt wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Ponoć nawet żył tam prawdziwy smok. Równie ważnym obiektem jest katedra na Wawelu- najważniejszy kościół miasta, miejsce, gdzie spoczywają królowie Polski, biskupi czy znane i ważne osobistości, jak Mickiewicz, czy Słowacki.