Jakim sposobemJak poruszać się po pokładach Titanica ?

Czy rozumiesz, iż współcześnie technika zezwala na zwiedzanie różnorodnych miejsc, dla przykładu muzeów także bez wychodzenia z pokoju? Nie chodzi tu tylko o oglądanie fotek czy filmów.


projektowanie3d
Author: Damir Kovacec
Source: http://www.flickr.com


Niektóre lokacje możesz odwiedzać interaktywnie.


Mogłabyś chodzić po salach czy też komnatach różnych zamków, muzeów. Możesz także wejść do wirtualnego muzeum oraz oglądać wiszące na murach obrazy. Nic nie stoi też na drodze, aby pochodzić po wirtualnych pokładach Titanica. To wszystko umożliwiają tak zwane wizualizacje 3d, czyli wierne, fotorealistyczne odbicia realiów. Na ekranie laptopa możesz osobiście zdecydować czy też pójść w lewo czy w prawo. Trochę przypominają one gierki komputerowe, lecz ukazują prawdziwe lokacje. Również takie, jakie być może chciałbyś poprzez wizualizacje 3d zareklamować w ramach kierowanej przez swoją osobę firmy . Zdolności są przeogromne. Jako że na oko potrafią one do złudzenia przywoływać fotografie, często znajdują wykorzystanie w przykładowo reklamie.


Tzw. modelowanie 3d to mozolny, długotrwały i niezwykle skomplikowany proces wizualizacje 3d Rox3d. Niemniej jednak dla specjalistów nic nie jest niewykonalne. Weźmy dla przykładu wszelakie filmy. Nie tylko z typu s-f, ale także komedie czy też sensacyjne.
Jak to możliwe, że aktor grający Forresta Gumpa witał się z kilkoma zmarłymi już prezydentami? Podobno najlepsze wyniki specjalne to te, jakich nie widać na początkowy rzut oka. Do tego akurat między innymi służy modelowanie 3d , wykorzystane np. przy ożywianiu dinozaurów na potrzeby filmu Park Jurajski.