Kalendarze książkowe na 2017 rok, a kalendarzyki firmowe - a wiec, czym różni się tak przezywana "tania" wersja od "firmówek"

Pragniesz zakupić dobry kalendarz książkowy na przychodzący 2017 roczek? Zastanawiasz się, czy jest jakaś różnica pomiędzy kalendarzykami firmowymi a ich taniutkimi odpowiednikami? Otóż jest, i to niewiarygodnie duża!


Na daną chwilkę istnieje kilka rodzai kalendarzyków, między innymi: Listkowe, biuwary, na biurko, spiralowane, na ścianę, jednodzielne, trójdzielne, oraz brane w tym momencie na tapetę kalendarze książkowe 2017. Zależnie od tego, czego potrzebujemy, tanie kalendarzyki książkowe mogą, ale nie są zmuszone spełniać naszych osobistych oczekiwań. Często bywa w ten sposób, iż tanie wersje maja w posiadaniu to co na daną chwilkę mamy potrzebę - czyli, każdy dzionek roczku i trochę miejsca na pisma, niektóre także posiadając jakieś dodatkowe "funkcje" rodzaju mapa, czy dodatkowy umieszczony na końcu następny rok.
kalendarze firmowe
Author: Blogging Dagger
Source: http://www.flickr.com


Jeśli zaś chodzi o kalendarze firmowe, to nie wyłącznie ich wnętrze się różni, albowiem omijając standardowymi dzionkami oraz miesiącami roczku, posiadają w sobie (nie licząc mapek Polski), lokalizacja na adresy i numeri telefonów, informacje dla kierowców, miejsce na dodatkowe pisemka, zazwyczaj listę państw które należą do Unii Europejskiej, czy chociażby oświadczenie o zdarzeniu na drodze. Poza zawartością, należy zwrócić spojrzenie na jego zrobienie, gdyż zwykle bywają robione z skórki naturalnej lub ekologicznej i dobrej jakości papieru.


Warto jednak pamiętać, iż im lepsze wykonanie oraz większa zawartość "bajerów" tym więcej będziemy płacić. Należy jednakże zainwestować, albowiem kalendarz ten powinien służyć nam calutki rok - nie chcemy przecież by uszkodził się w przeciągu tego okresu!