Niepowtarzalny Dzień w Życiu Kobiety -Ślub

dekoracje przygotowane na ślub
Author: vastateparksstaff
Source: http://www.flickr.com
Planowanie ślubu i przyjęcia ślubnego nie należy do najłatwiejszych zagadnień, które spadają na narzeczeństwo na drodze ku wspólnemu życiu. Przed nimi bardzo wiele ciężkich decyzji, żeby ten najważniejszy dzień był Najbardziej spektakularny na świecie. Suknia ślubna, garnitur, msza nie starczą do pełni szczęścia. Aby ta data była pamiętana jako niepowtarzalna, każdy szczegół ma być dopracowany.

Wybierając naszą idealną suknię pamiętajmy o tym, że oprócz aspektu wizualnego musimy jeszcze komfortowo się w niej czuć – zbyt ciasna lub za luźna skutecznie popsuje nam humor a my zamiast radować się dniem będziemy się skupiali na uciążliwościach sukni. za wyjątkiem kreacji ważne są również komfortowe buty – aby dało się w nich swobodnie chodzić i przetańczyć całą noc oraz dobrze upięta fryzura. Współczesne sklepy z odzieżą ślubną pękają w szwach- możemy wybierać nie tylko spośród sukienek z kolekcji stacjonarnej ale i mamy mnóstwo katalogów, z których możemy wybrać kreację, którą zostanie dla nas sprowadzona.W każdym większym mieście możemy odnaleźć co najmniej kilkanaście butików z asortymentem ślubnym, nic w tym dziwnego, na Pannie młodej nie należy oszczędzać a marzeniem jest duży wybór asortymentu zarówno dla Pań jak i Panów, nic więc nie spędza młodym parom snu z powiek jak suknie ślubne Wrocław jest jednym z miast Polski, z największą ilością sklepów z asortymentem ślubnym. Chociaż jak widać jestem reakcjonistą w temacie zdjęć, jednak orkiestratora weselna jest polem do szaleństw.

W materii oprawy muzycznej wesela nawet gorąco zachęcam do żądania ażeby orkiestra weselna prezentowała nie jedynie przeboje tradycyjne jak „Windą do nieba” czy podobny tkliwo-pikantny repertuar. Marzy mi się żeby podczas wesela mej córki orkiestra weselna grała walca Straussa. Najprawdopodobniej jednak skończy się na rapie czy innej nowomodnej muzyce. Ale pewno i to stanie się wyzwaniem dla wykonawców (o ile nie będzie to jeden pan ze sprzętem grającym, jakim substytuowana jest pełna orkiestra weselna).

Żeby jednakże nie być takim całkiem zmurszałym dziadkiem skoncentruję się na podobnie ważnym atrybucie, to jest na jedzeniu. Rozpoczynając przygotowania do tego kluczowego dnia musimy także pomyśleć o doborze garnituru i sukniach druhen tak, aby pasowały do sukni Panny Młodej i dodatków. Ilość spraw do załatwienia-sala weselna, goście, zaproszenia, i miejsce zaślubin jest bardzo długa (tu także wynajęcia samochodu który będzie świetnym środkiem transportu do kościoła http://www.salemarzen.pl/pojazdy-do-slubu/wroclaw) i musi być sukcesywnie realizowana z dużym, nawet kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. W końcu po uwiecznianiu swego szczęścia i szaleństwach na parkiecie trzeba się posilić. Moim zdaniem dobrze jest wybrać menu jak w największym stopniu urozmaicone.

Przyjęcie weselne jest przecież często pierwszą okazją by się rodziny państwa młodych zaznajomiły, a weselnicy mają naprawdę różne gusty. Ile ludzi tyle koncepcji i tyle przyjęć. Państwo młodzi znają swoich weselników oraz ich gusta tak muzyczne jak i kulinarne i tego winni się trzymać. Gdy zaś chodzi o usługi fotografa jest to zawżdy subiektywna decyzja państwa młodych. Zakres usług fotograficznych jest faktycznie bardzo szeroki a jest to ważka pamiątka na całe ich życie a może i następnie dla prawnuków.