Prezenty na specjalne okazje

Do których rocznic wciąż wracamy myślami? Każdy z nas ma inne odczucia związane z ważnymi momentami w życiu, teraz czas zapewnić niezapomniane przeżycia przyjaciołom. A mniemam, że nic tak nie generuje emocji jak wyjątkowy prezent, który zostanie w pamięci na długi czas. W zależności od sytuacji, czy jest to upominek dla szalonego nastolatka, czy może upominek dla małżeństwa z długoletnim stażem, sprawmy taką niespodziankę, która trafi w gust osób, które obchodzą swoje święto.
Prezentowo
Author: stevendepolo/ flickr.com
Rocznice ślubu są coraz huczniej obchodzone. To idealny pretekst do zaproszenia przyjaciół na wspólne wspominanie ślubu oraz na miłe spędzenie czasu. Rocznica jest istotnym dniem które przypomina zakochanym, jak długo są razem. Prezent rocznicowy (prezentokracja.pl, kliknij aby zobaczyć szczegółowe informacje) musi być dopasowany do zainteresowań zarówno jej jak i jego. W zależności od upływu czasu, rocznicom nadaje się odpowiednie nazwy. Pierwsza rocznica to rocznica papierowa, druga to rocznica bawełniana, a siedemdziesiąta piąta to rocznica brylantowa. Robiąc upominek możemy nawiązać do nazwy rocznicy. Na piątą, drewnianą rocznicę, możemy kupić drewnianą rzeźbę, a na dwudziestą, porcelanową wyjątkowe filiżanki. Natomiast szkło wręczamy na piętnastą rocznicę. Są także rocznice jedwabne i koronkowe, z tej okazji możemy dać w prezencie haftowane koszule albo jedwabną bieliznę. Gorzej będzie z rocznicami diamentowymi i brylantowymi, ale przy tak wzniosłych momentach idealnym podarkiem będzie obecność całej familii.

Prezent na osiemnastkę

Wschodnie przysłowie mówi, że liczba osób, których obdarowujemy prezentami, świadczy o naszym szczęściu. Jeszcze lepiej, gdy tą radość dzielimy z najbliższymi, dlatego jednym ze wspaniałych sposobów na interesujący prezent (rekomendują nas) jest wspólna wyprawa. Czym bardziej unikalną podróż planujemy, tym więcej wymaga przygotowań. Oczywiście nie chodzi tutaj o lot do ciepłych krajów i spacer po dobrze znanych szlakach, lecz o wyprawę w niezbadane tereny. Miejsce najlepiej wybrać pod kątem zainteresowań solenizanta, jeśli jego żywiołem jest woda, zaplanujmy weekend na żaglach na Mazurach, jeśli kocha śnieg, zorganizujmy przejażdżkę psim zaprzęgiem przez malownicze tereny, z dala od cywilizacji. Modne są także wyprawy off road, czyli pokonywanie nieprzetartych szlaków specjalnie przygotowanym pojazdem. Ciekawą opcja jest również jazda konno w stylu kowbojskim w pięknych okolicznościach przyrody, wspólny weekend w parku linowym lub rafting dla grupy przyjaciół. Jedno jest pewne – tak emocjonujący prezent na 18-tkę (przejdź dalej po linku do prezentokracji) pozostanie w pamięci na długo, podobnie zresztą jak niezapomniane przeżycia i wspólnie spędzone chwile.