Rodzaje kalendarzy. Które najlepiej kupić?

Źródła polskiego drukarstwa sięgają połowy piętnastego wieku. Pierwszy kalendarz powstał w 1474 roku w jednaj z drukarni K. Straubego. Dzisiaj rynek poligraficzny jest niesłychanie rozbudowany.
osiedla
Author: Ministério da Defesa
Source: http://www.flickr.com


naprawy
Author: Tom Hannigan
Source: http://www.flickr.com


Drukarni w Polsce jest ponad 8,5 tysiąca. Co więcej ich liczba wzrasta.


W ofercie dzisiejszych drukarni odszukamy m.in. kalendarze, plakaty, broszury, etykiety lub też inne graficzne projekty. Niektóre drukarnie koncentrują się przede wszystkim na drukowaniu oraz sprzedaży kalendarzy.


Jakie typy kalendarzy zakupić?


Grzejnik płytowy Purmo Menai ED
Author: Purmo
Source: Purmo


Zdecydowanie do najpopularniejszych kalendarzy możemy zaliczyć kalendarze na ściany. Często spotykane na sklepowych półkach. Okazuje się, że podział tychże produktów jest o wiele bardziej bogaty. Tak więc można je pogrupować na: kalendarze trójdzielne, kalendarze biurkowe, kalendarze plakatowe. Wybór jest duży, jednakże tak naprawdę wszystko zależy od kontekstu. Tu pojawia się niezmiennie pytanie: Które rodzaje kalendarzy wyselekcjonować? Kalendarz listkowy posiada zastosowanie jako podręczny kalendarz, taki który kładziemy do portmonetki. Z kolei terminarz plakatowy znakomicie ozdabia pomieszczenia biurowe czy również gabinetu domowego. Kalendarz biurkowy, jak nazwa wskazuje określony jest do ulokowania go na biurku, najlepiej w miejscu zatrudnienia. Łatwo planować następne zebrania biznesowe mając go pod ręką. Kalendarz - poznaj szczegóły - jednodzielny to już kompletnie kwestia indywidualna. Wieloplanszowy uprzyjemni nam każdy miesiąc inną ryciną. Jeśli nie wiesz, jak wyglądają poszczególne rodzaje, zajrzyj na: http://kalendarze.cskstudio.pl
Kalendarz vivella to bardzo praktyczny, lecz również wizualnie estetyczny pomysł na podarek. Świetnie sprawdzi się jako gadżet do firm przykładowo: z logiem przedsiębiorstwa, możesz je obejrzeć na Kalendarze CSK Studio i sam się przekonasz.