Słyszy się, że kto się nie rozwija ten się cofa - jest to po części prawda, najbardziej w pracy

Jeżeli ktoś jest doktorem albo prawnikiem, to musi się dokształcać całe życie. Jeśli zatrzymałby się na znajomości materiału, który wyniósł z uniwersytetu, to już po kilku latach powinien wypaść z obiegu.
Nie dotyczy to jednakże tylko specjalistów z wyżej wymienionych sektorów.


Każda specjalizacja się rozwija. ludzie pracujący w wielu przedsiębiorstwach muszą zatem nadążać za innowacjami i uczyć się. Z tego powodu tak często przygotowywane są różnego rodzaju szkolenia. Niekiedy ich inicjatorami są przedsiębiorstwa, które chcą inwestować w swój team, a czasami inne podmioty, jak Wspólnota Europejska lub Urząd Wojewódzki, które pragną zatrzymać dobrych specjalistów w konkretnym mieście. To bardzo istotne, gdyż w ostatnim czasie często widzimy ucieczkę najmądrzejszych absolwentów lub specjalistów do Wielkiej Brytanii czy Francji. Po prostu mają tam lepszą szansę rozwoju. Musimy to zmienić i pokazać im, że ojczyzna również jest niezwykle atrakcyjnym miejscem pracy.


wspaniały pomysł
Author: Mindy Johnson
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli jesteśmy z Dolnego Śląska i niezbędne są nam sale szkoleniowe Wrocław ma ich dużą ilość. Wybór wydaje się być duży. Mamy możliwość powiedzieć jak duża powinna być sala i czy podczas przerw w prezentacjach będziemy chcieli mieć poczęstunek. Menadżerowie budynków z salami zawsze służyć będą radą, szczególnie dla tych, którzy konferencje organizować będą po raz pierwszy.
Możemy zdecydować jak ułożymy panele dyskusyjne oraz wykłady, kiedy odbędą się szkolenia oraz ile przerw będą potrzebowali słuchacze, by się nie zmęczyć. Wszystkie te kwestie należy dokładnie rozważyć.