Zima jest tym czasem w naszym kraju, gdy mamy ochotę wyjechać gdzieś daleko, gdzie jest gorąco i są piękne plaże

W czasie zimy w kraju nad Wisłą nierzadko jesteśmy przeziębieni i cierpimy z powodu depresji. Przyczyną tego wszystkiego jest pogoda - niskie temperatury oraz brak słońca.


Wobec tego należy zaszaleć i polecieć daleko, aby cieszyć się ciepłem i wodą.
Relaksmisja - egzotyczne wycieczki
Author: montager
Source: http://www.flickr.com


Jeśli śni nam się podróż gdzieś daleko, to może warto pomyśleć o Ameryce Południowej lub Środkowej. Oczywiście powinno być tam gorąco, ponieważ pragniemy wylegiwać się na piasku Morza Karaibskiego. Jeżeli interesuje nas ten kierunek to może warto pomyśleć o jakiejś wyspie. Jeśli podoba nam się Kuba wycieczki do tego raju na ziemi są dobrym pomysłem (egzotyczna wycieczka). Kuba to piękny kraj, gdzie napotkamy miłych ludzi i skosztujemy pysznego jedzenia.


Jeśli rozumiemy język hiszpański i chcemy potrenować rozmawianie w tym języku, to zapewne trzeba polecieć prawie do wszystkich krajów Ameryki Południowej. Jednym z najmniej obciążających kieszeń kursów jest Kolumbia. Skrawek lądu wciąż nieoblegany przez Polaków, wobec tego będzie to idealne miejsce dla Ciebie, jeżeli nie cierpisz rezerwować popularnych wycieczek. Jeżeli podejmiesz decyzję, że Twoim następnym kierunkiem podróżniczym będzie Kolumbia pogoda w tym kraju zapewne Cię nie zawiedzie (wakacje w Kolumbii). Jeśli chcesz tam wybrać się, żeby opalać się na piasku Morza Karaibskiego, to niemal każdy miesiąc będzie dobry, bo kraj jest w strefie równikowej.


Jednak jeśli podoba Ci się eskapada w góry, to nie zapomnij o ciepłych ubraniach, gdyż przy dużej wysokości temperatura szybko spada. Nawet dla Polaków może być tam czasami dość zimno.